HAKKIMIZDA

 

UĞUR Bilgisayar, bilgisayar donanımı ve yazılımı ile ilgili konularda çalışmaktadır. 2009 yılında BURSA’nın KARACABEY ilçesinde  müşterilerine en yakın olabileceği konumda hizmetlerine başlamıştır. Müşterilerinin kişisel bilgisayar, sunucu bilgisayar, bilgisayar ağları kurulumu ve yazılım desteği gibi konulardaki taleplerini karşılamaktadır.

UĞUR Bilgisayar, sisteminizin elektrik ve bilgisayar ağı altyapı kurulumundan başlayarak test çalışmaları, sistem seçimi ve danışmanlık, bakım destek hizmetleri gibi konularda en uzman desteği alabileceğiniz bir kurumdur. Ayrıca var olan bilgisayar sistemleriniz için marka bağımsız yıllık anlaşmalı yada çağrı başı Bakım Onarım ve Teknik Servis hizmetleri de firmanın ağırlık verdiği konular olmuştur.

UĞUR Bilgisayar, yılların birikim ve deneyimine sahip olarak uzman personel desteği ve kullandığı yüksek kaliteli ürünlerle, size en uygun çözümleri sunmaya devam edecektir. Sistemlerinizden en yüksek performansı almanız için her zaman yanınızda olacaktır.

Ticari Unvanı : UĞUR Bilgisayar Satış ve Teknik Servis Hizmetleri

Adres: Drama Mah. 125. Sok. No:10/A
Telefon: +90 (0224) 6769596
Web: www.ugurbilisim.com.tr
E-Posta: ugur@ugurbilisim.com.tr