SSD UPGRADE İLE BİLGİSAYARINIZIN HIZINI 4 KAT DAHA ARTTIRIN

Ekim 23  |  HABERLER  |   ugur

Bilgisayarınız Yavaş mı? Hızlanmak İster misiniz?

sony teknik servis bursa mac bursa teknik servis ssd fiyatları ssd ucuz fiay

Markası ne olursa olsun, Dizüstü bilgisayarınızın kendi sınırının ötesinde bir seviyede çalışmasını ister misiniz?
299 TL‘den başlayan fiyatlarla SSD upgrade kampanyamızdan yararlanın.
Hızlanmak için hemen başlayın.

1541474

SSD Dönüşüm Nedir ?

Aradığınız performansı sunmayan eski bir dizüstü bilgisayar modeliniz mi var?
Yeni bir dizüstü bilgisayar satın almak zorunda kalmadan bilgisayarınıza yeni bir hayat verin ve performansınızı artırın. SSD Yükseltme/Dönüşüm dizüstü bilgisayarınızın CD-DVD ROM ya da HDD donanımları yerine SSD disk yükseltmesi ve genel virüs kontrolleri, donanım temizlik işlemlerini kapsamaktadır. işlem sonucunda mevcut dizüstü bilgisayarınız hiç olmadığı kadar hızlı ve sessiz olacak.

NEDEN SSD’ye Yükseltmeliyim ?

SSD yükseltme işlemi ile daha önce hiç yaşamadığınız bir kullanıcı deneyimine sahip olacaksınız. SSD yükseltme yapmanız için birbirinden hayati bir kaç neden; Yeni Bilgisayar almadan mevcut bilgisayarınızı hızlandırmak SSD yükseltme ile çok kolay. SSD yükseltme işlemi sonrasında verileriniz daha güvenli, bilgisayarınız çok daha hızlı çalışacak.

ssd upgrade karacabey

SSD Nedir ?

SSD: Geleneksel sabit disk sürücülerin yerine kullanılması amaçlanan, NAND flash tabanlı bir depolama çözümüdür.
Bu yeni nesil depolama çözümü; içerisinde hareketli manyetik disklerin bulunduğu sabit disklere oranla, daha düşük güç tüketimi, yüksek dayanıklılık, hafiflik ve performans artışı gibi özelliklere sahiptir.

Olağanüstü Okuma-Yazma ve Yükleme Performansı Bigboy SSD’nin performansı sıradan sabit disklere göre %150 daha fazladır. Örneğin, veri okuma hızı saniyede 57MB ve veri yazma hızı saniyede 32MB değerlerindedir, bu da sabit disklerin iki katından daha fazladır. Diğer bir deyişle SSD, 1.8 inçlik bir sabit diske göre bilgisayar açılma süresini yarıya indirmektedir. Depolama cihazı olan SSD, motor, disk ve okuyucu kafa gibi hareketli parçalar yoktur. Bu sayede HDDlerdeki çalışma süresi(spin-up time), arama süresi (seek time) ve yüksek hızda veri aktarımı sırasında yaşanan gecikme süreleri gibi değerleri ortadan kaldırmaktadır. SSD kullanıldığı cihazlar için dost bir cihazdır. Hareketli parçası olmaması gürültüsüz çalışmasını sağlar ve çok düşük düzeyde olan güç tüketimi ısınmasını önler.

Taşınabilir Bilgisayarlar ile Tam Uyumlu SSD’yi sıradan bir hard disk şeklinde tasarlanmıştır. Ara yüzü ATA5 özellikleri ile tam uyumludur ve 0-4 PIO modları ile UDMA mode 4 (Ultra DMA 66MHz) desteğine sahiptir.

Düşük Güç Gereksinimi Hareketli parça bulundurmaz Çalışma ve bekleme sırasında çok düşük güç harcaması Pil kullanım süresinde %10 artış

Hız performansı Açılma süresi yok Arama süresi yok Devir gecikmesi yok Artırılmış veri aktarım hızı 570MB/saniye okuma, 520MB/saniye yazma hızları İki kat hızlı açılan sistem

Güvenilir Bozulabilecek hareketli parça bulundurmaz Yüksek darbe ve titreşim dayanımı Uç sıcaklık değerlerinde çalışabilme (-20° – 80°C aralığında)

Gelişmiş çalışma biçimi Gürültüsüz Isınmaz Sıradan sabit disklerin yarısı ağırlığında

Teknik Özellikler :
Hız: 570MB/sn Okuma, 520MB/sn Yazma Arayüz: ATA-5 Gerilim: 3,3V – 5V Akustik (Çalışma/Boşta): 0 dB Güç: Çalışma 0,5W, Boşta 0,1W, Bekleme 0,06W Ağırlık: 50g